DIDŽIULIŲ MUILO BURBULŲ fiesta

VILNIUS, KAUNAS, ŠIAULIAI, KLAIPĖDA, atvykstame ir į kitus miestus (lietuvių, rusų, lenkų, anglų k.)

Vaikams nuo 3 iki 99 metų. Tinka gimtadieniams, krikštynoms, išleistuvėms ir net vestuvėms 

Apie ką ši programa?

muilo burbulai dideli

Didesni už balioną, skaidrūs kaip stiklas ir spalvingi kaip vaivorykštė - muilo burbulai, kurie privers aikčioti kiekvieną didelį ir mažą. Įspėjimas: prieš fiestą sočiai pavalgykite, kad išpūtę milžinišką muilo burbulą nepakiltumėte į orą!... :)

Ar žinote, kad palyginimas „plonas kaip plaukas" - reiškia didelį storumą greta plonos muilo burbulo sienelės, kuri 5000 kartų plonesnė už plauką? Šveicarijos universiteto profesorė, dr. Natalija Hartzell, įrodė, kad muilo burbulų naudojimas mažų vaikų pramogų tikslais parodė teigiamą poveikį lavinant vaiko smegenų motorinius įgūdžius.

Šie muilo burbulai žavės ne tik mažuosius, bet nepaliks abejingų ir suaugusiųjų dalyvių tarpe. Visi norintys patys galės išmėginti savo jėgas juos leidžiant. Tik nuo Jūsų priklausys, kokį burbulą išpūsite: jis gali būti ilgas, kartais apvalus, besikeičiančių formų, kartais iš vieno pavirstantis į kelis, burbulas burbule, stebuklingai sprogstantis į daugybę mažutėlaičių lašiukų.

Programą rekomenduojame užsakyti vaikams nuo 3 iki 99 metų, mažesni vaikai leisti burbulus gali tik su suaugusiųjų pagalba. Ši pramoga puikiai tinka vaikų šventėms, krikštynoms, netgi vestuvėms. Daugiau nuotraukų...

Šią programą galima užsakyti atskirai arba kartu su kita mūsų programa. Užsakius kartu su kita programa, muilo burbulų fiestai taikysime 10% nuolaidą.

Kas vyks programos metu?

Programos vedantysis supažindins Jus su muilo burbulais ir parodys, kaip reikia leisti didelius muilo burbulus. Vėliau kiekvienas norintis galės išbandyti savo jėgas pučiant didžiausią ar keisčiausią burbulą. Burbulus galėsite leisti su įvairaus dydžio ir formų lazdelėmis, mažesnės labiau patinka mažiesiems, o didesnės - vyresniems vaikams ir suaugusiems.

Įprasta programos trukmė - 45 min. Tačiau galima užsakyti ir ilgesnės trukmės programą.

Jeigu programą planuojate daryti lauke, o tuo metu stipriai lyja, programą galima atšaukti arba nukelti kitai valandai ar dienai.

Svarbu žinoti!

Turėkite omenyje, kad vaikai iki 3 metų gali leisti burbulus tik su suaugusiųjų pagalba. Tačiau ir 4-5 metų vaikams dar labai reikia tėvelių pagalbos pučiant didžiuosius burbulus, mat jų rankutėms dar sunku tvirtai išlaikyti dideles lazdas. 

muilo burbulai vestuvemsMuilo burbulai yra labai lepūs, jie mėgsta leistis ten, kur daug drėgmės ir mažai vėjo. Todėl patys gražiausi ir didžiausi burbulai pučiasi šalia vandens telkinio arba po lietaus. Juos galima leisti net ir nestipriam lietui lyjant. Na, o stiprus lietus, tiksliau dideli lašai, susprogdins burbulą ir bus nemalonus Jums patiems bei šventės dalyviams.

Muilo burbulų pramogas patogiausia organizuoti lauke, nes juos leisdami neišvengsite šiek tiek varvančio skysčio, kuris yra labai slidus. Be to, patalpoje, ypač žiemos metu, oras būna gerokai sausesnis nei lauke, todėl burbulai negali susiformuoti tokie dideli, jie greitai sprogsta. Visgi, jeigu nusprendėte burbulų fiestą daryti patalpoje, pasirūpinkite dideliu storu grindų paklotu, į kurį galės gertis lašantis skystis, bei šluostę grindims valyti, jeigu netyčia daugiau skysčio išsipiltų ant žemės.

Muilo burbulų skystis nėra labai draugiškas dekoratyvinei vejai. Išsipylus ant vejos didesniam skysčio kiekiui, ši gali nuruduoti. Todėl rekomenduojame burbulų fiestą daryti ant lauko žolės arba veją po programos nupilti dideliu kiekiu vandens.

Programos metu vaikai dažnai susitepa skysčiu rankas, todėl pasirūpinkite, kad po programos jas nusiplautų. Jei skystis pakliūtų į akis, išplaukite dideliu kiekiu vandens.

Kiek kainuoja ši programa?

60 min. muilo burbulų fiestos kaina iki 12 asmenų grupei Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje - 260 (€ 75)/249* Lt (€ 72). Jeigu norėtumėte užsakyti ilgesnės trukmės programą, papildomo pusvalandžio kaina - 100 Lt (€ 29). Jei programoje dalyvauja daugiau asmenų, už kiekvieną papildomą dalyvį taikysime 10 Lt (€ 3) papildomą kainą pusvalandžiui.

Užsakius kartu su kita programa, muilo burbulų fiestai taikysime 10% nuolaidą.

Jeigu norite įspūdingesnės programos, užsisakykite muilo burbulų fiestą su personažu (-ais). Šiuo atveju personažas įves šventei daugiau žaismingumo, įterpdamas į programą linksmus žaidimus.

1 val. muilo burbulų fiestos su personažu** kaina iki 12 asmenų grupei Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje - 260 (€ 75)/249* Lt (€ 72). Jeigu norėtumėte užsakyti ilgesnės trukmės programą, papildomo pusvalandžio kaina - 100 Lt (€ 29). Jei programoje dalyvauja daugiau asmenų, už kiekvieną papildomą dalyvį taikysime 10 Lt (€ 3) papildomą kainą pusvalandžiui.

*Užsakant programą kituose miestuose arba užmiestyje, taikome papildomą atvykimo mokestį. Į kainą nėra įtrauktas PVM mokestis, kuris taikomas tik juridiniams asmenims.

Į programos kainą įskaičiuotas animatoriaus darbas, jo atvykimas į šventės vietą nurodytame mieste, programoje naudojamas skystis bei priemonės.

Šiai programai taikoma kokybės garantija.
** Galima rinktis iš šių personažų: Kiškis Ilgaausis, Pasakų Fėja, Pelytė Minė, Peliukas Mikis, Pepė Ilgakojinė, Piratas ar Piratė, Indėnas ar Indėnė, Karlsonas, Žmogus voras, Klounas Smagis ar Klounė. Šaltuoju metų laiku personažai programą lauke atlieka apsirengę lauko drabužiais, kurie šiek tiek dengia jų kostiumą.

              

Kaip užsisakyti šią programą?

Užsakyti ar pasiteirauti apie programą galima šiais būdais:

  • mūsų internetinėje svetainėje, paspaudus viršuje esantį raudoną mygtuką "Pasiteirauti/užsakyti" ir užpildžius užsakymo formą;
  • telefonu 8 621 66027 (d. d. 12.00 - 17.00 val.).

Gavę Jūsų užklausą mes patikrinsime, ar Jūsų pageidaujamu laiku turime galimybę organizuoti Jūsų norimą programą, ir susisieksime su Jumis per 8 darbo valandas nuo užklausos gavimo. Jūsų užsakymas bus galutinai priimtas tik tuomet, kai gausite mūsų užsakymo patvirtinimą su tikslia paslaugos kaina (el. paštu, sms žinute ar telefono skambučiu) ir apmokėsite už renginį visą sumą arba 70 Lt (€ 20) avansinį mokestį pavedimu ar grynaisiais mūsų biure. Jūsų mokėjimas patvirtins, kad nurodytos užsakymo sąlygos jums tinka, ir kad Jūs tikrai užsakote mūsų paslaugas.

Visi klientų užsakymai administruojami darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val. Jeigu nesulaukiate mūsų atsakymo darbo dienomis per 24 val., prašome skambinti tel. 8 696 94066.

Programą rekomenduojame užsakyti prieš 2-3 savaites iki šventės dienos, mat likus nedaug laiko iki renginio, animatoriai dažnai jau būna užimti.

Susirgus vaikui, programą galima perkelti kitai dienai. Šiuo atveju rašykite mums el. paštu info@sypsomes.lt arba skambinkite telefonu  8 696 94066 nuo 9.00 iki 19.00 val.

 Turite klausimų, rašykite:

  {FORM}

 

Vaikų gimtadieniai Gimtadienio programa Vaikų šventės Pasakų personažai Gimtadienio vedėjas, Renginių vedėjai Animatoriai Gimtadienio sveikinimas (sveikinimas gimtadienio proga) Dovanos įteikimas Kalėdų Senelis Kalėdinės programos Vaikų išleistuvės Išleistuvės darželyje Pradinukų išleistuvės Krikštynų programa (krikštynos) Rugsėjo 1-osios programa Šou programa Žaidimai vaikų gimtadieniui Kur švęsti vaiko gimtadienį Vieta vaikų gimtadieniui Programos suaugusiems Renginiai suaugusiems Šeimos šventės Maistas pobūviams Vaikiški tortai (tortai) Dovana vaikui Balionai Fotografas Klounas Cirko programa Internetinių svetainių kūrimas