top of page

Duomenų apsaugos politika

 

2019 Birželio 01 diena

 

BENDRA INFORMACIJA

Klientas - renginį užsakęs asmuo, ar bet kuris kitas renginio dalyvis, ar žiūrovas.

Įmonė - įmonė UAB “Babies&Fun“, atstovaujama direktorės Jelenos Rudakovos.

Scenarijus - renginio scenarijus, ar programa, ar renginio planas, ar komercinis pasiūlymas, kurių tiek išimtinės turtinės teisės, tiek autorinės teisės priklauso įmonei UAB “Babies&Fun“, arba jos partneriams, arba Jelenai Rudakovai.  

Renginio vedėjas arba Animatorius - UAB “Babies&Fun“ darbuotojas, arba laisvai samdomas renginio vedėjas, arba nepriklausomas vedėjas, kurį su UAB “Babies&Fun“, sieja dalykiniai ryšiai.

Atsiliepimas - Kliento viešai paliktas atsiliepimas tiek apie įmonę, tiek apie jos teikiamas paslaugas, tiek apie scenarijų, tiek apie renginio vedėją(us), tiek apie įmonės darbuotoją(us), ar jos partnerius, tiek apie prekes, įsigytas iš įmonės.

Klientai užsisakydami paslaugas iš svetainės  www.sypsomes.lt  patvirtina, kad perskaitė, suprato ir sutinka su šiomis sąlygomis ir taisyklėmis.

 

DUOMENŲ SAUGOJIMAS IR PRIVATUMAS

Iš lankytojų, kurie teiraujasi dėl renginių, mes renkame tokią informaciją: vardas, pavardė, kontaktinis telefonas, e-paštas, IP adresas, užklausos data ir laikas, renginio data ir laikas, dėl kokio renginio teiraujamasi, Jubiliato/jaunosios arba jaunikio vardas ir pavardė ir kita informacija, kuri gali būti reikalinga renginio įvykdymui.

 

Duomenis renkame tam, kad galėtume įvykdyti užsakymą, surinkti lėšas, atspausdinti apdovanojimų sertifikatus, svetainės vartotojo patogumo (UX), rinkodaros bei rinkodaros analitikos tikslais. 

 

Dalis surinktos informacijos perduodama renginio vedėjui / pramogos tiekėjui, kad galėtų įvykdyti Jūsų užsakymą ir, esant reikalui, susisiekti su Jumis.

 

Apsilankius mūsų svetainėje (kaip ir bet kurioje kitoje, su Google Analytics sistema) Jūsų kompiuteryje patalpinamas "sausainiukas". Tai padeda mums matyti, kiek lankytojų lankosi mūsų interneto svetainėje. Taip pat "sausainiukai" naudojami, kad galėtume parodyti reklamą tiems žmonėms, kurie lankėsi mūsų interneto svetainėje.

 

Už duomenų saugumą ir privatumą atsakinga įmonės vadovė Jelena Rudakova.

 

DUOMENŲ PAŠALINIMAS

 

Jeigu nenorite, kad saugotume duomenis apie jus, parašykite mums e-laišką į info@sypsomes.lt

Duomenys gali būti ištrinti tik po pilno atsiskaitymo už paslaugas su įmone.

 

Jeigu norite iš savo kompiuterio pašalinti "sausainiukus", sekite nurodymus čia:

https://www.digitaltrends.com/computing/how-to-delete-cookies

 

Patvirtinta UAB “Babies&Fun“ direktorės Jelenos Rudakovos

bottom of page