Šypsomės

Apie mus

Renginių organizavimo agentūra.

Šypsomės.lt tai septyniasdešimties profesionalų komanda, aktoriai, renginių organizatoriai, muzikantai, atlikėjai, šokėjai, šokių mokytojai, magai, fakyrai ir kiti šventės oragnizavimui reikalingi specialistai.

Įmonė įsikūrė 2008 metais, pagrindinė jos veikla buvo smagių švenčių vaikams organizavimas. Jau 2013 pasikeitus įmonės vadovams į šypsomės.lt komandą buvo pakviesti jauni ir gabūs miuziklo aktoriai. Šypsomės teatro spektaklius lydėjo sekmė, jautrūs, niekur nematyti siužetai ir itin subtilus bendravimas su publika abejingų nepaliko ir išskyrė mus kaip kitokio teatro nešėjus, buvome pakviesti užpildyti teatro repertuarą ir sėkmingai jame dirbame. Taip mūsų spektakliai tapo ne tik išvažiuojamieji, bet ir rado naujus namus.
 

2014 metų pradžioje įmonėje įvykdžius reformą prie komandos prisijungė profesionalūs vestuvių vedantieji, muzikantai, šokių mokytojai, šokių grupės, dainininkai, jauni, bet turintys fantastišką darbo patirtį užsienyje renginių organizatoriai.

Šiuo metu įmonė aptarnauja tiek mažus renginukus, tiek šeimos ar įmonės šventes, taip pat masinius, reklaminius renginius, rengia vaikams skirtus projektus kuriuos kontroliuoja vaikų psichologai, edukologai.

 

ŠVĘSKIME KARTU!

Mūsų klientai