Šypsomės
Pasirinkite miestą:
Anykščiai
Kaunas
Klaipėda
Trakai
Vilnius
Klaipėda

Scala Dream

Laipiojimo uolomis klubas
Plačiau
Klaipėda

Pašėlęs Mikis

Naujas, itin erdvus vaikų pramogų ir laisvalaikio centras Klaipėdoje „Pašėlęs Mikis“ - geriausia šėlionių vieta!
Plačiau
Vilnius

ŠAKAR MAKAR

Žaidimo kambarys Pilaitėje. Ko gero, smagiausia vieta mieste vaikams ir jų tėveliams.
Plačiau
Klaipėda

Svečių namai “Poilsis Jums”

Patogi vieta šalia Klaipėdos senamiesčio, autobusų ir geležinkelio stočių jauki ir svetinga aplinka bei puikios sąlygos ramiam ir komfortiškam poilsiui – pagrindinės priežastys, dėl kurių svečiai nuolat pas mus sugrįžta.
Plačiau
Kaunas

Restoranas 1410

Stilingas, didingas ir erdvus 1410 restoranas, “Žalgirio” arenoje, kviečia krikštynes, gimtadienius ar vestuves švęsti Nemuno saloje, kur saulė leidžiasi į upės vingį, kulinarijos meistrų sukurti gurmaniški patiekalai ir užkandžiai lepina kiekvieno gomurį, vynas ir kokteiliai stiprina draugystę. Erdvi lauko terasa su vaizdais į Kauno architektūrą natūralios gamtos fone leis svečiams pasijusti arčiau gamtos bei pasigrožėti visai čia pat tekančiu Nemunu.
Plačiau
Anykščiai

Burbiškio dvaro ansamblis

Vaizdingame Anykštos upės kairiajame krante iš tolo akį patraukia stilingi rūmai - XIX a. architektūros paminklas, neoklasicizmo epochos perlas, užburiantis subtilumu ir elegancija.
Plačiau
Vilnius

Žaidimų kambarys APELSINŲ PIEVA

Kviečiame švęsti vaikų gimtadienius "Apelsinų pievoje"! Mes – spalvingi, oranžiniai, žali, ryškūs, skanūs ir sveiki.
Plačiau
Vilnius

Minidarželis vaikams.

(Šiaurės miestelis, Vilnius). „Mini darželis“ įsikūręs patogioje vietoje – Šiaurės miestelio gyvenamųjų daugiabučių komplekse. Šalia yra pušynėlis ir uždaras kiemas - vaikai kasdien keliauja pakvėpuoti grynu oru ir pažaisti gamtoje.
Plačiau
Kaunas

Restoranas "BERNELIŲ UŽEIGA" vaikų šventėms

Vieta, kur galima švęsti VAIKŲ IŠLEISTUVES, GIMTADIENĮ, KRIKŠTYNAS. Restorane „Bernelių užeiga" Šilainuose (Baltų pr. 81) yra jaukus vaikų žaidimų kambarys, kuriame gali švęsti tiek mažiausi, tiek didžiausi.
Plačiau